strona główna paralotnie.org główna
aktualnościNajnowsze
Całe archiwum
2008-12-28 21:54:28
Nasz gospodarz Machendra na pożegnanie postanowił nas uraczyć kozą z grilla. Arek pojechał z gospodarzem w góry na poszukiwanie kozy a ja pojechałem do miasta kupić drewno. Koza została pojmana i przywieziona na motorze a następnie przytroczona do kołka gdzie  zżarła wszystkie kwiatki i listki które miała w swoim zasięgu. Po 18 przyszedł rzeźnik poświęcił kozę namalował jej na czole czerwoną kropkę i jednym wprawnym ruchem uciął jej łep. Wypadki toczyły się w zawrotnym tempie, po 20 minutach koza była już oskubana wypatroszona i gotowa do grillowania. Ku naszemu zaskoczeniu koza nie wylądowała nad rozpalonym węglem na metalowej kratce jak to odbyło się w Polsce. Koza została zawieszona za nogi na drucie telefonicznym nad ogniskiem. Po paru minutach zajęła się żywym ogniem i trzeba było się bardzo spieszyć żeby odcinać upieczone kawałki a nie zwęglone. Po godzinie koza została po części zjedzona i po części skremowana, zostały tylko obgryzione dwie nogi z kopytkami :)
2008-12-28 21:51:52

Cała grupa jest na trekkingu w Pokharze zostałem tylko z jedną osobą. Nudzimy się jak psy wstajemy o 12 jemy śniadanie po którym idziemy się zdrzemnąć, ponownie wstajemy po 18 jemy steka idziemy na koncert do naszego ulubionego baru Busy Bee. A wszystkiemu winna jest firma która miała dla nas zorganizować kurs kajakarstwa górskiego. Podjęliśmy nawet próbę rozpoczęcia kursu niestety kolejnego dnia okazało się, że w całym Nepalu nie można znaleźć kajaka dla gościa o wzroście powyżej 160 cm.

2008-12-28 21:50:01

W Bombaju pakistańscy terroryści zaatakowali cywilów. Nasze telefony oszalały w ciągu paru minut odebraliśmy kilkadziesiąt sms-ów od znajomych i rodziny z polski.   Tak więc dementujemy  pogłoski nie udało się nas zastrzelić, wysadzić ani poderżnąć nam gardeł :)

Realizacja weblemon.org   Copyright © 2001-2019    Paralotnie Nauka Latania góra